تنظیمات مدیریت مرکزی

پس از ورود به وبلاگ، این صفحه به شما نمایش داده خواهد شد :

صفحه مدیریت مرکزی سایت پرشین بلاگ

در این صفحه لیست وبلاگ های شما نمایش داده می شود. در واقع شما این امکان را دارید که با یک نام کاربری، چند وبلاگ داشته باشید.


برای ارسال مطلب در وبلاگ خود، کافی است تا بر روی لینک مطلب جدید کلیک کنید.

 

برای ویرایش پروفایل و مشخصات فردی خود، به صفحه ویرایش پروفایل بروید.

ویرایش مشخصات کاربری

در این بخش می توانید نام و نام خانوادگی درج شده در پروفایل را ویرایش کنید، توضیحی درباره خود بنویسید و دیگر موارد را بنا به خواست خود تغییر دهید.

/ 34 نظر / 94 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پزشک دهکده

جواب رو لطفا به ایمیلم سند کنید

پزشک دهکده

همین حالاااااااااااااااااااا

سارا

با سلام وقتی وارد صفحه اول پرشین بلاگ میشم پسورد و یوزر نیمم رو وارد میکنم پیغام میده چنین وبلاگی وجود ندارد مطمئنم که درست وارد میکنم و حروف بزرگ و کوچیک رو رعایت میکنم ولی باز این مشکل رو دارم و ستون مدیریت مطالب نمایش داده نمیشه! پرشین بلاگ بگو چرا ؟ مشکلمو حل کن.

علی مردان

چگونه میتوانم نظر خواهی کنم؟

علی مردان

لطفا جواب رو در همین سایت ننمایش بدید.

امیرمحمد اعتمادی

سلام. ماه هاست که در مدیریت وبلاگ من گزینه ی ارسال مطلب جدید وجود ندارد. لطفا این مشکلم را حل کنید. لطفا این مشکلم را حل کنید. لطفا این مشکلم را حل کنید. لطفا این مشکلم را حل کنید. لطفا این مشکلم را حل کنید. لطفا این مشکلم را حل کنید. لطفا این مشکلم را حل کنید. لطفا این مشکلم را حل کنید. لطفا این مشکلم را حل کنید. لطفا این مشکلم را حل کنید. لطفا این مشکلم را حل کنید. لطفا این مشکلم را حل کنید.

سو

سلام از کجا وبلاک باز کنم

سو

سلام ازکجا میتونم وبلاگ بازکنم؟

عارف رضايي

سلام ميشه كمك كنيد كه مطلبي كه ميخوام, در صفحه ي اول وبلاگ قرار بگيره و وقتي مطلب يا چيز جديدي به وبلاگ ميفرستم به بخش موضوعات بره و در صفحه ي اول نباشه هر كاري ميكنم نميشه لطفا" كمك كنيد؟ وبلاگم بلاگفاست

جواد

سلام...من پروفایلمو ویرایش کردم ولی تو وبلاگم وقتی میزنم نمایش پروفایل واسم باز نمیشه!چیکارکنم؟مر30