وبلاگ نویسی به صورت گروهی

شاید شما هم علاقه داشته باشید وبلاگ گروهی راه اندازی کنید یا یکی از دوستانتان در نوشتن وبلاگ شما همکارتان باشد،‌ اما با در نظر گرفتن تمام مسائل امنیتی و بدون قرار دادن پسورد خودتان در اختیار دیگران !

برای این کار کافی است تا از قسمت تنظیمات وبلاگ، گزینه مدیریت نویسندگان را انتخاب کنید.

در قسمت آدرس ایمیل، ایمیل دوست یا فردی را که قصد دارید در نگارش وبلاگ با شما همکاری کند درج نمائید.

شما این امکان را دارید که به فرد مورد نظر امکانات کم یا زیادی جهت مشارکت در وبلاگ نویسی بدهید. مثلا می توانید به تیک گزینه "ارسال مطلب" اکتفا کنید. در این صورت فرد مورد نظر تنها قادر خواهد بود تا برای وبلاگ مطلب ارسال کرده و مطالب ارسالی خود را ویرایش نماید. اما اگر امکان "مدیریت مطالب" هم تیک بزنید، این امکان برای فرد مورد نظر به وجود می آید تا بتواند تمامی پست های ارسالی به وبلاگ را ویرایش و یا حذف نماید. همین مساله در مورد دیگر گزینه ها نیز صادق است.

 

/ 64 نظر / 64 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجید

از نیلوفر خانم وسحر وبقیه بچه ها میخوام به سایت منم سر بزنن ونظر بدن...........

شاهین

سلام من مشکلی دارم که اگرمیشود راه حل آن رادرقسمت نظرات وبلاگم بگویید. وقتی که کدی رادرقسمت ویرایش قالب وبلاگم کپی می کنم درقسمت پیش نمایش نمایش داده می شودولی دروبلاگم پس ازتائیدنمایش داده نمی شود.

هدیه

چجوری برم توی مدیریت وبلاگ

علی رضا

من نمی تونم مطالب رو از وبلاگم حذف کنم لطفا راهنمایی ام کنید

aidin kholghi

سلام برای وبلاگم یک ساعت گذاشتم چگونه تنظیمش کنم؟

مرتضی

با سلام وبلاگ من مخاطب ندارد و افراد خیلی کمی به آن سر می زند من چیکار کنم که مخاطبان آن زیاد شود؟ و به همه نمایش داده شود؟

niloofar

salam webetun ali bud[راک] man har siti raftam peyda nakardam[گریه] tuye hameye web haye furushe ghaleb baraye namayeshe ghalebashun neveshtan moshahede ke vaghti click mikoni miri ye safhe jadid ke ghaleb namayesh dade mishe man balad nistam[گریه] khahesh mikonam komak konin mamnun[ناراحت][گل]

bastam vahid

چونه می توان به وبلاگ خود موزیک گذاشت . وقتی که کاربر وارد وبلاگ می شود موزیک خودکار پخش شود

خشایار

سلام دوست عزیز منتظرت هستم بهم سر بزن [گل][قلب][گل]